Oferta

Pomiar tlenu rozpuszczonego

Analogowe przetworniki do pomiaru tlenu EcoLine® i QuadroLine®

WTW oferuje analogowe przetworniki pomiarowe tlenu rozpuszczonego w dwóch wersjach: wolnostojącej EcoLine® i przeznaczonej do zabudowy tablicowej QuadroLine®. Obydwa rodzaje przetworników charakteryzują się wbudowanymi odgromnikami oraz szerokim zakresem funkcji, które pokrywają większość zapotrzebowań użytkownika.

Cyfrowy system pomiarowy IQ Sensor Net

Ciągły pomiar tlenu rozpuszczonego realizować można także przy pomocy wieloparametrowego systemu modularno-czujnikowego IQ Sensor Net. Wystarczy dobrać, odpowiednią do swoich wymagań, sondę tlenową z oznaczeniem "IQ" i podłączyć ją do sieci IQ Sensor Net, która obsługuje do 20 sensorów. Jest to takie proste gdyż cały moduł pomiarowy przetwornika analogowego przeniesiono bezpośrednio do sensora, w którym odbywa się już wstępna obróbka danych i zamiana sygnału analogowego na, odporny na zakłócenia, sygnał cyfrowy.

Sondy tlenowe on-line

WTW oferuje szeroką gamę sond tlenowych analogowych (do zastosowania z przetwornikami analogowymi EcoLine® i QuadroLine®) oraz cyfrowych (do zastosowania w sieci IQ Sensor Net).