Oferta

Profesjonalne rejestratory/systemy walidacji procesów sterylizacji i pasteryzacji

Kompletne systemy walidacji procesów

Proponujemy Państwu profesjonalny, prosty w obsłudze system do kontroli procesów sterylizacji w sterylizatorach parowych i ich walidacji oraz system do kontroli procesu pasteryzacji.
Zasada działania opiera się na rejestrowaniu parametrów procesu ( temperatura, temperatura i ciśnienie) przez odpowiednio dobrane rejestratory i przetworzenie ich poprzez odpowiednie oprogramowanie na jasny, precyzyjny dla użytkownika wynik. Dane możemy odbierać bezprzewodowo, w czasie rzeczywistym trwania procesu lub po jego zakończeniu. Dobór typów rejestratorów, ilości oraz rodzaju oprogramowania zależy od wymagań Klienta oraz rodzaju procesu. System jest zgodny z normami EN285/EN13060, FDA21CFR cz.11, EN17025, ISO 15883, ISO 17665, EN12830, DIN 58929.

Seria EBI 10

Bardzo precyzyjne rejestratory temperatury/ciśnienia/wilgotności z komunikacją bezprzewodową. Szeroki wybór różnych typów urządzeń w konfiguracjach odpowiednich do wielu aplikacji. Rejestratory z wewnętrznymi sondami pomiarowymi, sztywnymi i giętkimi metalowymi sondami , w pełni elastycznymi sondami z kablem lub rejestratory z przyłączem na wężyk itp. Użytkownik ma możliwość śledzić proces walidacyjny w czasie rzeczywistym na ekranie swojego PC oraz zatrzymać ten proces, jeśli tego wymaga.
Bezprzewodowy monitoring w czasie rzeczywistym gorących procesów w temp. do 400 st. C wykorzystywany w wielu aplikacjach medycznych i farmaceutycznych, laboratoriach oraz innych aplikacjach przemysłowych…

Seria EBI 100

Rejestratory serii EBI 100 są idealne do zastosowania przy rutynowej kontroli parametrów ( temperatury / ciśnienia) zgodnie z ISO 15883, podczas procesu sterylizacji w sterylizatorach parowych czy urządzeniach myjąco-dezynfekujących.
Szeroki wybór konfiguracji urządzenia odpowiednio do aplikacji. Zapis mierzonych parametrów w trakcie trwania procesu, odczyt oraz zrzut danych na komputer PC za pomocą oprogramowania Winlog.pro lub Winlog.med.

Seria EBI 11

Mini rejestratory do monitoringu temperatury/ciśnienia dla małych przestrzeni – małe sterylizatory parowe, butelki puszki i pojemniki. Duży wybór konfiguracji i wyposażenia rejestratorów wg aplikacji.

Seria EBI 16

Precyzyjny rejestrator ciśnienia i temperatury, przeznaczony do kontroli sterylizatorów parowych.
System sprawdza względne parametry sterylizatorów takie jak: próżnia, czas kompensacji, czas ekspozycji czy temperaturę sterylizacji, bez opierania się o indykatory chemiczne.
Poziom penetracji pary może być sprawdzany analogicznie do testu Bowie & Dick.
(Temperatura w środku specjalnej komory pomiarowej jest porównywana z temperaturą na zewnątrz. Jeżeli pojawia się różnica w temperaturze, jest to spowodowane niewystarczającą penetracją pary. W oparciu o różnice temperatur i fluktuacje obu krzywych temperatur, może określić przyczynę niewystarczającej penetracji pary (wyciek/nieszczelność, niewystarczająca próżnia, dopływ powietrza).