Oferta

OxiTop-i oraz OxiTop-IDS

Z dumą prezentujemy następcę legendarnego systemu OxiTop - przeprojektowaną na nowo linię urządzeń do respirometrycznych oznaczeń BZT, AT4, biogazu i innych.

Nowe główki dzielą się na 2 główne typy:

OxiTop-i:

Nowoczesne, łatwe w użyciu urządzenia do pomiaru BZT w regulowanym okresie od 1 do 7 dni. Objętość próbki można wybrać w menu. Konwersja na docelową wartość BZT jest automatyczna, bezbłędna i wygodna. Mała dioda LED informuje o aktualnym stanie pracy główki, a klarowny wyświetlacz prezentuje przebiegi w formie graficznej.

OxiTop-IDS:

Nowoczesne urządzenia pomiarowe dla wszystkich rodzajów oznaczeń respirometrycznych. Bez względu na to, czy są to badania tlenowe czy beztlenowe, OxiTop-IDS nadają się do obu. Do standardowych pomiarów BZT w regulowanym okresie od 1 do 7 dni, wszystkie główki mogą być używane bez miernika MultiLine IDS, aplikacje niestandardowe (np. oznaczenie biogazu) wymagają jednak jego użycia.

Oprócz główek, do systemu OxiTop wprowadzamy również nowe szafy termostatyczne.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pomiar BZT metodą rozcieńczeń zgodnie z normą DIN EN 1899-1 i 1899-2

Wartość BZT oznaczana "metodą rozcieńczeń" jest to różnica pomiędzy dwoma pomiarami tlenu rozpuszczonego, wykonanymi przed i po 5-dniowym okresie inkubacji za pomocą sondy tlenowej. Metoda ta jest urzędowo uznana. WTW oferuje specjalnie przygotowane zestawy pomiarowe do pomiaru BZT klasyczną metodą rozcieńczeń.

Pomiary manometryczne przy pomocy zestawów OxiTop®, wyposażenie

Oznaczenie biochemicznego zapotrzebowania tlenu BZT było i jest jedną z najważniejszych wielkości pomiarowych w gospodarce wodnej. Umożliwia określenie obciążenia wód i ścieków związkami rozkładanymi na drodze biologicznej. WTW oferuje system OxiTop® - jedyny w swoim rodzaju, modułowy bezrtęciowy miernik, który nadaje się do pomiarów:
- BZT
- biologicznego rozkładu
- zużycia tlenu
- oddychania gleby, AT4
- biogazu

Szafy termostatyczne i inkubatory

Aby próbka podczas inkubacji była w stałej, pożądanej temperaturze, potrzebna jest szafa termostatyczna. Firma WTW oferuje szafy termostatyczne w różnych rozmiarach oraz precyzyjne inkubatory.