Oferta

Fotometry laboratoryjne

Najwyższe wymagania stanowią podstawę dla badań naukowych, rutynowych pomiarów i odpowiedniego dokumentowania wyników. Złożony układ optyczny i krótki czas nagrzewania gwarantują ciągłą gotowość do pomiarów. Zasilanie sieciowe pozwala na używanie kodów kreskowych. Układ optyczny i prostokątne kuwety w rozmiarach do 50 mm, zapewniają szeroki zakres pomiarowy, pozwalający na analizę pierwiastków śladowych. Laboratoryjne fotometry i spektrofotometry WTW z serii photoLab® zapewniają użytkownikowi wyższy komfort pracy.

Fotometry przenośne

Urządzenie pHotoFlex® cechuje się trwałym i stabilnym układem optycznym, czyniącym je optymalnie przystosowanym do pomiarów w zmiennych warunkach. Diody LED z filtrami dla 6 długości fal mają bardzo niski pobór mocy i zapewniają dokładne pomiary. Intuicyjne menu pozwala na łatwą obsługę bez konieczności zgłębiania instrukcji. Funkcje rozcieńczania i stoper ułatwiają pracę w trudnych warunkach. Dodatkowo, wbudowany miernik pH (oraz opcjonalnie mętności) umożliwia pomiary z taką samą dokładnością jak standardowym urządzeniem dedykowanym danemu pomiarowi.

Odczynniki od A do Z

Firma WTW na bieżąco poszerza ofertę dostępnych zestawów testowych. Rozwijane są nie tylko nowe testy, ale rozszerzana jest także ich funkcjonalność. Ze względu na inne układy optyczne w fotometrach, jeden test może posiadać zmieniony zakres pomiarowy na różnych przyrządach. Przyrządy oparte na diodach LED mają zazwyczaj mniejszy zakres pomiarowy dla tych samych testów.

Termoreaktory

Termoreaktory potrzebne są do chemicznego rozkładu, np. ChZT, azotu ogólnego czy fosforu ogólnego. Gwarantują one
całkowity rozkład, ponieważ utrzymują wysoką temperaturę reakcji przez zdefiniowany okres czasu.